Мистецтвом татуювання Ванг-Од почала займатися коли їй було 15 років. Її руки та ноги покриті орнаментом, які нагадують шкіру пітона. Окрім того, вона нанесла тату на зону декольте.

Читайте також Франку Пітеру Вільде забороняють робити фото в ліфті з українською символікою: в чому причина

За знаковими татуюваннями до майстрині з’їжджалися туристи зі всього світу. Місцевість Бускалан в провінції Калинга знаходиться за 15 годин їзди від філіппінської столиці – Маніли. Саме там Ванг-Од наносить татуювання всім охочим. За її словами, вона робитиме тауювання доти, допоки буде бачити.

Ванг Од вірить, що її мистецтво може бути передано тільки близьким родичам, інакше татуювання втратять силу. У неї немає своїх дітей, тож вона розкриває секрети майстерності внучатим племінникам.

"Я єдиний майстер, який залишився в живих, але я не боюся, що моє мистецтво зникне, оскільки я віддаю його в хороші руки", – розповіла в одному зі своїх інтерв’ю майстриня.

Редактори філліпінського Vogue вирішили прикрасити обкладинкою чарівну жінку, яка навіть у досить поважному віці не відмовляється від улюбленого хобі.

Життя Апо Ванг-Од написане на її шкірі, від досягнень до хвороб й імен коханців, які давно померли. Вона розповідає історію хоробрості, краси та багатої спадщини племені "калінга",
– йдеться в інстаграм дописі глянцю.

Зараз Ванг-Од приймає близько 100 туристів на день і набиває їм одне й теж татуювання – три крапки. За словами людей, ця процедура дуже болюча, втім вони готові терпіти, адже хочуть на своєму тілі залишити згадку про цю неймовірну жінку.

Для видання 106-річна жінка постала у чорному топі та спідниці та стьобаній куртці, а візажисти нанесли на губи яскраву бордову помаду.


Ванг-Од для глянцю Vogue / Фото з Instagram


Ванг-Од для глянцю Vogue / Фото з Instagram


Ванг-Од для глянцю Vogue / Фото з Instagram


Ванг-Од для глянцю Vogue / Фото з Instagram