Петиція, яку розмістили на сайті change.org 16 травня всього за два дні набрало понад мільйон підписів. Станом на 5 ранку 19 травня петиція вже зібрала 1 мільйон 20 тисяч 600 підписів.

Читайте також: Робота почекає: 11 мільйонів американців не працюватимуть через фінал "Гри престолів"

Автори петиції поскаржилися, що творці серіалу довели свою некомпетентність, коли у них немає вихідного матеріалу (тобто книг), до якого можна звернутися і наголосили, що серіал "заслуговує останнього сезону, який би мав сенс".

Передостання серія восьмого сезону кіносаги у жанрі фентезі "Гра престолів" встановила новий рекорд переглядів у США, зібравши 18,4 мільйона переглядів в ефірі, а також на платформах HBO GO і HBO NOW. Середнє число глядачів за восьмий сезон оцінюється в 43 мільйони на серію, що на 10 мільйонів вище, ніж в сьомому сезоні.

Водночас найбільше переглядів в історії серіалів набрав п'ятий епізод восьмого сезону "Гри престолів" під назвою "Дзвони". На різних платформах телеканалу HBO його подивилися більше 18 мільйонів осіб.

Остання серія кіносаги буде показана вже сьогодні – 19 травня о 21:00.

Дивіться відео тизеру останнього епізоду серіалу:

Що таке "Гра престолів"?Фентезійний серіал, створений на основі циклу романів "Пісня льоду і полум'я" телеканалом НВО. Хоч автор циклу Джордж Мартін написав перший роман у 1996 році, серіал вийшов на екрани лише через 15 років – у 2011 році. Однак події саги вже обігнали сюжетні лінії, які описані в книгах. Тому шостий, сьомий та восьмий (останній) сезони серіалу базуються на чернетках книг, які ще не з'явились на прилавках книгарень.

Прем'єра фінального 8 сезону серіалу "Гра престолів" відбулась на телеканалі HBO 14 квітня 2019 року. Серіал містить всього 6 серій тривалістю близько 7 годин.