До флешмобу долучились тисячі українців включно з вітчизняними зірками. В мережі Instagram більшає світлин із хештегом #FaceApp, де юзери додають своїм фотографіям кілька десятків років.

Читайте також: FaceApp: як завантажити додаток, який старить обличчя

Що відомо про додаток FaceApp?За словами розробників, це додаток з нейронною технологією редагування фотографій. У ньому є безліч фільтрів, які можуть вдосконалити обличчя людини – прибрати зайві зморшки чи акне або ж додати свіжості та яскравості, та інше. У нещодавньому оновленні з'явилась нова функція, за допомогою якої користувачі можуть накласти фільтр "вік", де є можливість зробити своє обличчя молодшим або значно старшим. Застосунок має "тріальну" версію – безкоштовних три дні користування, або ж платну версію на необмежений термін часу.

Цієї весни завершилась масштабна кіносага "Гра престолів" за мотивами романів фантаста Джоджа Мартіна. Ми знайшли промо-кадри останніх сезонів серіалу телеканалу HBO та наклали на них фільтр "старості". Що вийшло – дивіться у нашій фотопідбірці.


Серсея Ланністер / Фото HBO та фільтр від FaceApp


Дейнеріс Таргарієн / Фото HBO та фільтр від FaceApp


Джеймі Ланністер / Фото HBO та фільтр від FaceApp


Ар'я Старк / Фото HBO та фільтр від FaceApp


Семвелл Тарлі / HBO та фільтр від FaceApp


Теон Грейджой / Фото HBO та фільтр від FaceApp


Бран Старк / Фото HBO та фільтр від FaceApp


Джон Сноу / Фото HBO та фільтр від FaceApp


Мелісандра / Фото HBO та фільтр від FaceApp


Лорд Варіс / Фото HBO та фільтр від FaceApp


Санса Старк / Фото HBO та фільтр від FaceApp


Брієнна Тарт / Фото HBO та фільтр від FaceApp


Король Ночі / Фото HBO та фільтр від FaceApp

Що таке "Гра престолів"?"Гра престолів" – фентезійний серіал знятий телеканалом HBO, в основу якого покладено серію книг "Пісня льоду і полум'я". Попри те, що автор циклу, Джордж Мартін, написав перший роман у 1996 році, серіал вийшов на екрани лише через 15 років – у 2011 році. Проте це не завадило кількасезонній сазі обігнати сюжетні лінії, які описані в книгах. Тому шостий, сьомий та восьмий (фінальний) сезони серіалу базувалися на чернетках книг, які ще не з'явились на прилавках книгарень.

Прем'єра фінального 8 сезону серіалу "Гра престолів" відбулась на телеканалі HBO 14 квітня 2019 року. Він вмістив у собі всього 6 серій тривалістю близько 7 годин.