Пандемя коронавірусу та карантин вносять свої правки у заплановані події. Стосується це і культурних заходів та різноманітних концертів. Павло Табаков і його команда організовують мюзикл з дотриманням карантинних правил.

Дивіться також Як завжди епатажна: Кеті Перрі вбралася ялинкою для новорічного відео

Цього року виставу для усієї родини вдасться показати у львівському клубі "Малевич" 20 грудня – о 16:00 та о 19:30. На першій виставі артисти виступатимуть для сиріт, дітей з особливими потребами та родин бійців АТО. Загалом організатори очікують близько 300 дітей зі Львова та області.


Кадр з мюзиклу "Фабрика Санти" / Фото Пресслужба

Благодійні вистави стали уже традиційними для артистів Творчої школи Павла Табакова. Роль помічників Санти – їхнє друге покликаня. Цього року діти-глядачі не просто побачать шоу, а пройдуть посвяту в помічники Санти, адже "У Миколая, Санти немає інакших рук, окрім наших".

Що відомо про мюзикл "Фабрика Санти"

Автором мюзиклу є композитор, співак, переможець "Голосу країни-2" Павло Табаков. Постановка об'єднує 32 музичні номери, живе звучання найкращих голосів Творчої школи Табакова, мультимедійні екрани, спецефекти, яскраві костюми. Спеціальним гостем свята стане сам автор – Tabakov.


Кадр з мюзиклу "Фабрика Санти" / Фото Пресслужба

Казка живе доти, доки є люди, які творять її для інших. Квитки на подію можна придбати на сайті Gastroli.ua.