Прихильники серіалу "Гра престолів" досі обговорюють завершення серіалу і один з найяскравіших моментів фінального епізоду. Емілія Кларк, яка виконала роль Дейнеріс Таргарієн, дала інтерв'ю іноземному виданню Variety, в якому зізналася, як готувалася до нього і що дивилася перед тим, як вийти на знімальний майданчик.

Читайте також: Фінал "Гри престолів": Джордж Мартін зізнався, яким насправді буде завершення книги

Голлівудська акторка розповіла, що до епічної промови, яку вона проголосила наприкінці фінальної серії, вона готувалася доволі дивно. Аби виглядати більш впевнено, вона переглядали відеоролики, на яких публічно виступали світові диктатори і лідери думок, серед яких був Адольф Гітлер.

Перш ніж вимовити всі ці промови на вигаданих мовах, я подивилася багато відео (тепер мені це здається кумедним) за участю диктаторів і світових лідерів, які говорять іншою мовою, і, не знаючи мови, намагалася зрозуміти, що вони говорять,
– зізналася Емілія Кларк.

Також вона з радістю сказала, що їй це вдалося. Зірка зазначила, що репетирувала момент зі своєю промовою до опівночі кожного дня, без права на перерву. Однак наполеглива праця дала свій результат. В день, коли розпочалися зйомки, вона проголосила її впевнено, без запинок і вся знімальна група з першого дубля відзняла цей момент.