Анна Вінтур, головна редакторка Vogue, зазначила, що всім нам потрібна надія, особливо в теперішній період. Саме тому 26 видань журналів об'єднались під однією темою, сподіваючись об'єднати і читачів по всьому світу з позитивним баченням майбутнього. Фото опубліковані на інстаграм-сторінках моделей.

Цікаво Якби собаки були зірками журналу Dogue: чому мережу захопив тренд з фото собак у стилі Vogue

Кожне видання Vogue піднімає важливі соціальні теми: провокуючої моди, кліматичної кризи, проблем та прав сексуальних меншин. Історії розповідають як про звичайних людей, так і знаменитостей, дизайнерів, моделей. Вересневий італійський Vogue представив 100 розповідей про сотню людей, які зображені на обкладинках.

Перед об'єктивом камери моделі позували в незвичному і простому вбранні. Наприклад, Белла Хадід зображена в сірому піджаку на кофтинку в тон. Кайя Гербер одягнула сіру майку і трусики. Особливістю фото було те, що модель була без взуття, хоч чорні оксфорди стояли поряд. Емілі Ратажковські постала в чорній майці, а на плече накинула сіру куртку.


Белла Хадід на обкладинці італійського Vogue / models.com

Всі моделі позували без або з мінімальним макіяжем, щоб підкреслити натуральну вроду кожної. Так само було вкладене волосся: по-звичному для жінок. Загалом світлини виглядають дуже атмосферно і незвично.


Емілі Ратажковські на обкладинці італійського Vogue / Instagram / @emrata

Колаж з обкладинок Vogue / Instagram / @bellahadid