Ексдружина Джонні Деппа продовжує з ним судитися і цього разу вона подала позов відхилити заяву Джонні Деппа на відшкодування йому 50 мільйонів доларів. У зустрічному позові жінка вимагає 100 мільйонів доларів, про це повідомляє видання People.

Важливо Насильство, фекалії та зради: що стоїть за шлюбом Джонні Деппа й Ембер Герд

2018 року у виданні The Washington Post вийшла стаття Ембер Герд, у котрій вона назвала Джонні Деппа домашнім насильником. Цю новину підхопило чимало ЗМІ, зокрема таблоїд The Sun, що опублікував статтю про несправедливість того факту, що Джонні Депп гратиме головну роль в "Фантастичних звірах".

Всі публікації підірвали репутацію актора, тому він подав в суд на свою колишню дружину. Депп вимагає в Герд 50 мільйонів доларів за всі збитки, оскільки йому почали відмовляти в зйомках фільмів.


Джонні Депп та Ембер Герд пробули в шлюбі 15 місяців / People

Суд запланований на 11 січня 2021 року, однак Джонні Депп попросив його перенести в зв'язку зі зйомками у фільмі "Фантастичні звірі". А Ембер Герд подала заяву на відхилення позову актора і виплату їй вдвічі більше компенсації: 100 мільйонів доларів.

Цей потік помилкових і наклепницьких звинувачень на адресу Ембер Херд є спробою зруйнувати її життя і кар'єру просто тому, що вона стала жертвою домашнього насильства з боку Джонні Деппа ,
– йдеться в позові Герд.