Про це акторка повідомила на особистій сторінці в інстаграмі, написавши змістовний допис шанувальникам. Тепер Еллен Пейдж є трансгендером, його звати Елліот, та звертатись до нього слід у займеннику "він".

Читайте також Мій наркотик – щастя: Меган Фокс допомогла Колсону Бейкеру подолати залежність

Привіт, друзі. Я хочу розповісти вам, що я трансгендер, до мене варто звертатися як "він", а звуть мене Елліот. Мені пощастило, що я можу написати це. Що я досягнув цього моменту в своєму житті. Також я прошу про терпіння,
– написав актор на своїй сторінці.

Він зазначив, що хоч і радий тому, що це сталось, актор все-таки боїться, незважаючи на свою славу та привілеї. Елліот пояснив, що не хоче потрапити під хвилю "жартів", засудження, ненависті та насильства.

Трансгендер додав, що статистика дискримінації досі залишається жахливою, у світі поширене жорстоке ставлення до таких людей, як він. Тільки в 2020 році було вбито 40 трансгендерів. Елліот зазначив, що буде робити все, щоб змінити світ на краще.

"Мені подобається, що я трансгендер. І подобається, що я дивний. І чим більше я зближуюсь з собою та розумію, хто я насправді, тим більше розквітає моє серце. Усім транссексуалам, котрі щодня стикаються з переслідуваннями, ненавистю до себе, знущаннями та загрозою насильства: я знаю про тебе, я люблю тебе і зроблю все, щоб змінити цей світ на краще", – закінчив Елліот Пейдж.

Елліот Пейдж – відомий канадський актор. Він здобув популярність за роль у фільмі "Джуно", який був номінований на Оскар і "Золотий глобус". Окрім цього, актор грав у фільмі Крістофера Нолана "Початок" та відомому серіалі "Академія Амбрелла" від Netflix.