Вілл Сміт – один із найпопулярніших акторів Голлівуду. Як і у кінострічках, зірка полюбляє робити екстремальні та непередбачувані вчинки, дивуючи своїх прихильників у мережі. Так, Вілл Сміт сходив на побачення зі справжнім роботом та станцював на даху моста в Будапешті.

Читайте також: Блогер перевершив танок Вілла Сміта на мосту Будапешта: екстремальні кадри

Та це не всі сюрпризи, які Вілл Сміт реалізує до 50-річчя. Чоловік на свій ювілей, 25 вересня, має намір стрибнути у Великий каньйон. Вілл Сміт зробить це з гвинтокрила, прив'язавши свої ноги до спеціального каната.

Незвичну витівку актор поєднає з благодійністю. Вілл Сміт запропонував прихильникам стрибнути разом з ним у Великий каньйон. Для цього люди візьмуть участь у розіграші, долучитись до якого зможуть ті, хто здійснить пожертву в розмірі 10 доларів на освітню програму Global Citizen.

Окрім стрибка з Віллом Смітом, переможець зможе поспілкуватись з родиною актора та з самим іменинником. Для прихильника знаменитість замовить та оплатить житло і переліт до штату Аризона, де розташований Великий каньйон.

Дивіться відео-звернення Вілла Сміта про святкування дня народження:

Хто такий Вілл Сміт?
Один із найпопулярніших голлівудських акторів. Вілл Сміт знявся у фільмах "Люди в чорному", "Я – робот", "Прихована краса", "Загін самогубців", "Фокус", "Сім душ" та десятках інших кінострічок. Щодо особистого життя, то актор в 1997 році вдруге одружився. Його обраниця – Джада Пінкетт-Сміт – досі залишається його коханою. Щасливе подружжя виховує двох дітей. Окрім цього, у Вілла Сміта є син від першого шлюбу з акторкою Шері Зампіною.