Мережу заполонив чудернацький челендж #kikichallenge. За його умовами, люди виходили з авто та танцювали в той час, як машина поволі котилась дорогою. Звабливі танці показали не тільки користувачі соцмережі у всьому світі, але й зірки.

Читайте також: Леся Нікітюк на ходу вистрибнула з машини, щоб станцювати: кумедне відео

Свої танцювальні вміння показав голлівудський актор Вілл Сміт. Однак він дещо змінив умови, станцювавши на даху легендарного мосту в Будапешті. Знаменитість зізнався, що це було дуже страшно. На завершення Вілл Сміт звернувся до прихильників з проханням не повторювати його відчайдушний вчинок.

Та все ж у мережі знайшовся блогер, який прийняв виклик від голлівудського актора та, за його словами, перевершив трюк на даху. Фотограф Петер Калло показав, як таємничий угорський герой "Чоловік з парасолькою" видерся на купол собору, де виконав дивовижні трюки. Митець зробив унікальні кадри за допомогою дрона. Знімки приголомшили красою, адже в Будапешті якраз був схід сонця, який підкреслив таємничість головного актора зйомки.

Шановний Вілле! Ми перемогли вас у #kіkіchallenge!
– заявив Петер Калло.

За його словами, фото зроблені в рамках "Проекту балансу". Головний його персонаж – таємничий "Чоловік з парасолькою", який з'являється на дахах відомих місць Будапешта. Ймовірно, після відео Вілла Сміта автори проекту вирішили показати, хто "господар" тих дахів. Варто зазначити, що це їм вдалося.


Челендж у Будапешті


Трюк Вілла Сміта перевершив блогер


Екстремальні фото


Челендж на даху


Небезпечні трюки блогера