У вересні минулого року колишня учасниця гурту "ВІА Гра" вдруге стала мамою. Санта Дімопулос народила доньку від третього чоловіка бізнесмена Ігоря Кучеренка. Дівчинка з'явилася на світ у приватній клініці в Монако, а батьки вирішила назвати її Софією.

Читайте також Донька Полякової шокувала синцями на обличчі: дівчинка підтримала сучасний тренд

Незважаючи на те, що зіркова матуся радо ділилася подробицями своїх других пологів, вона не поспішала показувати обличчя дівчинки світу. Проте днями на особистій сторінці в інстаграмі Санта Дімопулос все ж наважилася опублікувати світлину, на якій постала її семимісячна донька. Так вона познайомила фоловерів з крихіткою.

Знайомтеся. Принцеса Софія. Правда ж ми схожі як дві краплі води?
– прокоментувала співачка.

Софія позувала у дитячому візочку у милій світло-рожевій шапочці, яка пасувала під її величезні блакитні очі. Прихильники Санти Дімопулос схвально оцінили жарт співачки, яка акцентувала на їхній з донькою схожості. Фоловери були вражені не лише ангельською красою дівчинки, а й тим, як татові гени домінують над ассирійськими коренями зіркової мами: "Як так то? Я думала ваші гени переборють будь-які. Батькова дочка", "Крихітка – татова донька. Як ж світлі гени перемогли ваші смугляві".