Старша донька популярної виконавиці Олі Полякової активно розвиває особистий інстаграм-блог та демонструє своє життя публічно за прикладом зіркової матусі. Марія зібрала досить велику аудиторію в соціальних мережах та продовжує публікувати контент навіть в умовах карантину. Проте остання домашня зйомка дівчики виклилала справжній шок фоловерів.

До теми Старша донька Олі Полякової курила, а після сварки з мамою втекла з дому

Вона вирішила долучитися до популярного серед підлітків челенджу mugshot, який передбачає відтворення синців та побоїв на обличчі за допомогою макіяжу. "Не хвилюйтеся зі мною все добре, це просто mugshot", –поспішила пояснити Марія. Проте прихильників не на жарт обурили такі експеременти з сучасними трендами: "Немає нічого красивого у цьому тренді", "Без цього гриму ти значно миліша", "Дурість якась".


Донька Полякової шокувала синцями на обличчі / Instagram / @mashapolyakova


Донька Полякової шокувала синцями на обличчі / Instagram / @mashapolyakova

Mug shot – портрет злочинця, зроблений після арешту.

Цікаво, що ці кадри залишилися без уваги зіркової мами Олі Полякової, яка зазвичай підтримує прагнення доньки до публічності та коментує кожен її допис. Слід зазначити, що Марія під час ізоляції показала ще один тренд, який заполонив мережу. Вона опублікувала "карантинний" образ з подушкою замість сукні з поясом та на підборах. Такий look дівчинки прихильники сприйняли значно привітніше.