У середу, 9 грудня, доньці Володимира Кличка та Гейден Панеттьєр виповнилось 6 років. Якщо зірковий татусь не став вдаватись до публічних привітань, то акторка вирішила звернутись до дівчинки в інстаграмі. У своєму профілі вона опублікувала фото торта, який підготувала для іменинниці.

До теми Екснаречена Кличка видалила з соцмереж фото з боксером і спільною донькою

Гейден Панеттьєр привітала доньку від Кличка з днем народження

31-річна Гейден Панеттьєр поділилась знімком святкового торта у вигляді цифри 6 зі свічками, фруктами, ласощами, милим декором і написом Happy Birthday Kaya. Акторка пригадала день, коли крихітка з'явилась на світ та зізналась, що Кая Євдокія подорослішала дуже швидко.

У цей день шість років тому я зустріла найпрекрасніше (і зараз не таке вже й маленьке) творіння. Не можу повірити, що моя дівчинка так виросла,
– написала зіркова матуся.

Варто додати, що донька Гейден Панеттьєр та Володимира Кличка залишилась жити в Україні з батьком і бабусею. Пекарня-кондитерська, яка виготовила розкішний торт, розташована в місті Калабасас у штаті Каліфорнія. Судячи з усього, акторці навряд чи вдалось провести день народження з донькою. Однак раніше вона часто прилітала до України, аби провести час з екснареченим та первістком.


Торт для доньки Кличка та Гейден Панеттьєр / Фото з інстаграму акторки

Нагадаємо, кінозірка Гейден Панеттьєр та Володимир Кличко зустрічались майже 10 років та були заручені, однак побудувати сім'ю парі так і не вдалось. Вони мають спільну доньку Каю Євдокію, яка з'явилась на світ у грудні 2014 року. Вихованням дівчинки займається батько-боксер, а з мамою крихітка спілкується переважно завдяки відеозв'язку.