Як інформує видання Page Six, судова тяганина щодо брехні Бар Рафаелі про свої доходи тривала довгих 17-місяців. Модель все ж погодилася визнати свою провину та відбути 9 місяців виправних робіт. Значно суворіший вирок отримала її мати колишня модель Ципі Рафаелі, яка 16 місяців проведе за гратами.

Читайте також На Різ Візерспун подали до суду через неподаровані сукні: подробиці

Крім того, жінки будуть змушені сплатити штраф у розмірі 725 тисяч доларів кожна, а також 2,3 мільйони доларів податків до бюджету Ізраїля, що становить 19 мільйонів гривень та понад 60 мільйонів гривень відповідно.

У чому причина звинувачень Бар Рафаелі?

Справа в тому, що супермодель в період з 2009 до 2012 року не сплачувала податки до бюджету Ізраїля, заробляючи при цьому мільйони доларів. У цей час її мама Ципі прикривала доньку та оформлювала дорогу нерухомість, автомобілі та інші коштовні речі на своє ім'я. Також Бар Рафаелі звинуватили у тому, що вона не повідомила податкові органи Ізраїля про дорогі подарунки та знижки знаменитостям, які вона отримувала за цей час.

Сама ж модель на той час впродовж трьох років зустрічалася з голлівудським актором Леонардо Ді Капріо й проживала в США. У Тель-Авіві в той період вона провела лише півроку. Бар Рафаелі зазначає, що вони з ексбойфрендом були сім'єю, проте їхній союз аж ніяк не можна прирівняти до цивільного шлюбу.