Як повідомляє видання Daily Mail, причиною скандалу став благодійний розіграш серед американських вчителів, який ініціювала Різ Візерспун, аби підтримати їхню сумлінну працю в розпал пандемії коронавірусу. Так, 250 щасливчиків отримали сукні бренду акторки Draper James, а всі інші – 25 відсотків знижки на покупку.

Читайте також В мінішортах та з рожевою бананкою: карантинна прогулянка Різ Візерспун

Проте троє вчителів залишилися незадоволеними тим, що не ввійшли до числа переможців. Вони подали судовий позов проти знаменитості, зазначивши, що спочатку в умовах конкурсу не зазначалося, що пощастить далеко не всім.

"Ми зрозуміли, що занадто швидко все організували і не очікували такого масштабного відгуку. У нашій компанії ніколи не було такої кількості запитів", – аргументували представники Draper James. Вони спробували реабілітуватися в очах вчителів та громадськості, надавши їм 30-відсоткову знижку на весь одяг бренду. Проте такий вчинок лише розгнівив жінок, які зазначили, що з тими зарплатами, які вони отримують, такі дорогі речі їм не по кишені.

Слід зауважити, що вчителі не відступили від свого наміру судитися з Різ Візерспун й переконані, що благодійна ініціатива зірки – це вдало продуманий рекламний хід. Судячи з усього, наміри бренду провалилися, адже забезпечити собі хороший імідж в очах американських покупців йому так і не вдалося.