Як повідомляє TMZ, у Парижі Кім Кардашян стала жертвою зухвалого пограбування, під час якого вона втратила коштовності на чималу суму. Вартість втрачених прикрас компенсувала страхова компанія American International Group (AIG), послугами якої користувалась знаменитість. Сума виплати становила 6,1 мільйона доларів.

Читайте також: Кім Кардашян показала фото в бікіні, зроблене на початку її кар'єри

Представники фірми вважають, що екс-охоронець Паскаль Дюв'є не впорався зі своєю роботою. У страховій компанії ретельно вивчили справу та побачили значні помилки найманця. Зокрема, він не врахував того, що ворота у внутрішньому дворі готелю не мали замка, що вже могло спровокувати злодіїв на злочин. Окрім цього, Паскаль Дюв'є залишив у номері Кім, а сам супроводжував її сестер Кортні та Кендалл на вечірці. Таке недбальство, на думку представників страхової компанії, призвело до пограбування.

Відомо, що проти Паскаля Дюв'є вже готують судовий позов, тому чоловік постане перед судом та пояснить всю ситуацію. Страхова компанія вимагатиме, аби їй повернули всю суму компенсації – 6,1 мільйона доларів.

Варто зазначити, що Кім Кардашян не має жодних претензій до екс-охоронця. Вона пояснила, що звільнення Паскаля було зумовлене оновлення її служби безпеки.