Про це повідомляють на сайті глянцю.

Джулія Робертс та кінооператор Денні Модер перебувають у шлюбі вже 15 років і мають трьох спільних дітей. Актриса зізналася, що перед зустріччю з її майбутнім тоді чоловіком Денні, вона справді себе поводила як розбещена егоїстична дівчинка. Але потім все відразу змінилося.

Читайте також: Популярна співачка сильно розповніла після розлучення: фото

Це була зустріч із Денні… те, що я знайшла мою людину. Коли я думаю про те, що робить моє життя моїм життям, надає йому сенс і просто сяє всередині мене, це він. У мене все йде від цього,
– поділилася Джулія.

Як зізналася далі акторка, працювати з ним на знімальному майданчику – це для неї завжди і втіха, і жах, бо Денні – якраз та людина, на котру їй хочеться справити найкраще враження.

Вона додала, що з молодості була дуже перебірливою щодо ролей, адже попередні хороші роботи її дещо розлінили. Сьогодні вона має великі паузи і присвячує себе родині.

"Якби сьогодні я не сиділа тут, я їхала б зараз виділеною смугою для машин із пасажирами, везучи моїх дітей до школи", – зазначила вона.

Також відома голлівудська зірка 28 жовтня святкуватиме своє 50-річчя. Однак така дата, за її словами, абсолютно не лякає.

"Надто багато думати й обмірковувати – це мене втомлює. Бо ми ж усе одно рухаємося вперед, чи не так?", – сказала вона.

Нагадаємо, що в західних ЗМІ ширились чутки, що подружжя голлівудської актриси Джулії Робертс та Деніела Модера починає підготування до розлучення через можливий роман актриси з Річардом Гіром.