Вже близько 12 років Джордж Клуні є обличчям кавової марки Nespresso і часто знімається у тематичних рекламних кампейнах. В останньому відеоролику актор став зіркою справжньої пародії на знаменитий серіал про битву за Залізний трон.

Читайте також: Серіал "Гра престолів" отримав сім нагород у престижній кінопремії


Джордж Клуні в образі лицаря з "Гри престолів"

В 62-секундному відео під назвою The Quest Клуні постав в образі лицаря, який приносить відрубану голову дракона до ніг королеви – Наталі Дормер. Що цікаво, британська актриса і справді зіграла в "Грі престолів" одну з ключових ролей Маргеріт Тіррел у 2012-2016 роках.


Наталі Дормер в образі королеви з "Гри престолів"

"Я вбив вашого жахливого дракона", – звернувся Клуні до актриси, яка у свою чергу запропонувала будь-яку послугу за його героїзм. Джордж в образі лицаря без слів покинув її палати і через екран кінотеатру телепортувався у Нью-Йорк, щоб роздобути для королеви каву. Він повернувся, пригостив її ароматним напоєм та переконав прогулятись містом разом з ним.

Дивіться рекламу Nespresso з Джорджом Клуні і Наталі Дормер:

Нагадаємо, що фінальний 8 сезон "Гри престолів", за інформацією ЗМІ, вийде в 2019 році.

Що таке "Гра престолів"?Фентезійний серіал, створений на основі циклу романів "Пісня льоду і полум'я" телеканалом НВО. Хоч автор циклу Джордж Мартін написав перший роман у 1996 році, серіал вийшов на екрани лише через 15 років – у 2011 році. Однак події саги вже обігнали сюжетні лінії, які описані в книгах. Тому шостий, сьомий та восьмий (останній) сезони серіалу базуються на чернетках книг, які ще не з'явились на прилавках книгарень.