Про це повідомляє The Daily Mail.

Читайте також: Джордж Клуні заявив, що його дружину Амаль теж домагалися на роботі

93-річний екс-президент США вибачився за цей інцидент і пояснив, що то був жарт, і він жодним чином не хотів образити Лінд.

Президент Буш ніколи ні за яких обставин навмисно не завдає страждань, і він щиро вибачається, якщо його спроба пожартувати образила пані Лінд,
– наголосив Джордж Буш-старший.

Зазначимо, що 34-річна акторка Хезер Лінд 24 жовтня заявила про те, що коли вона зустріла Буша, той "сексуально напав" на неї з інвалідного крісла під час фотосесії чотири роки тому.

Акторка зауважила, що дружина президента Барбара Буш стояла поруч і бачила, що відбувалося.

Про інцидент Лінд написала на своїй сторінці в Instagram у довгому записі, який наразі вже видалила. У ньому вона розповіла, що вирішила поділитися цією історією, коли побачила фото Буша разом з Бараком Обамою: "...коли я отримала шанс познайомитися з Джорджем Бушем чотири роки тому для промо історичного телевізійного шоу, над яким я працювала, він вчинив насильство щодо мене, поки я позувала для подібної світлини".


Фотографія, під час зйомки якої Буш-старший напав на Хезер Лінд

За її словами колишній президент мацав її і розповів брудний жарт.

Також акторка написала слова підтримки для жінок які зазнали насилля.

"Мої колеги-товариші і продюсери допомагали мені того дня і продовжують підтримувати мене. Я вдячна за мужність іншим жінкам, які розповіли про свій досвід", – підсумувала Лінд.

Читайте також: Секс-скандал у Голлівуді: зіркові жертви і коханки Гарві Вайнштейна та їхні відверті зізнання