Депп у своєму судовому позові вимагає від видання 200 тисяч фунтів стерлінгів, також ще 10,5 тисячі – компенсація судових витрат. Про це повідомляє "Сегодня" з посиланням на "People".

Читайте також: Джонні Депп шокував фанатів хворобливим виглядом: фотофакт

Зазначимо, що про роль Джонні Деппа в сиквелі "Фантастичних тварин" стало відомо давно, а в грудні 2017 Роулінг публічно підтримала цей кастинг. У відповідь на цю підтримку The Sun і опублікував скандальну статтю.

Нагадаємо, Депп і Херд розлучились трохи більше ніж через рік після одруження. Ембер заявила про постійне пияцтво, сварки Деппа, актор, начебто, навіть бив її. Справа дійшла до суду, де вона у нього відсудила 7 мільйонів доларів.

У франшизі "Фантастичні тварини" Депп грає темного чарівника Гріндевальда. На тлі скандалу з сексуальними домаганнями в Голлівуді участь Деппа в "Фантастичних тваринах" знову опинилася в центрі уваги. Багато шанувальників виступили проти участі актора в продовженні фільму, прем'єра якого запланована 16 листопада 2018 року, через звинувачення у насильстві Джонні Деппом Ембер Херд, коли вони ще були одружені.