Кохана Джима Керрі Катріона Уайт пішла з життя в 2015 році. Джим і Катріона почали зустрічатися в 2012 році, і відносини пари ніколи не були безхмарними. Через кілька місяців вони розлучилися, а потім зійшлися знову. У вересні 2015 року прес-секретар актора розповів журналістам, що пара припинила стосунки. А через кілька днів, 28 вересня, тіло Катріони було знайдено в її квартирі в Лос-Анджелесі – дівчина наковталася психотропних препаратів, які були виписані на ім'я Керрі.

Читайте також: Джим Керрі налякав фанатів депресивними поглядами на життя

На похоронах Катріони Керрі ніс труну, а згодом у Twitter виклав своє спільне фото з Катріоною, яке підписав: "Любов не можна втратити".


Джим Керрі на похоронах Катріони Уайт

Батьки 30-річної Катріони подали в суд на 55-річного Джима, звинувативши його в тому, що саме він постачав дівчині таблетки і підштовхнув до самогубства. Батьки так само звинуватили голлівудську зірку в тому, що він заразив їх дочку венеричними захворюваннями, а потім кинув. Артист мовчати не став і подав зустрічний позов, в якому звинуватив батьків Катріони в жадібності і бажанні нажитися на її смерті. Судові баталії тривають досі.

Нещодавно сам Джим Керрі вперше відверто прокоментував звинувачення проти нього. Як пише People, він стверджує, що Катріона мала венеричні захворювання ще до зустрічі з ним. Актор заявляє, що дівчина підробила результати аналізів, щоби отримати змогу шантажувати його.

Читайте також: Познайомив мене з кокаїном та повіями, – ЗМІ опублікували прощальний лист коханої Джима Керрі

Адвокати Керрі тепер наполягають на тому, що "чисті" результати аналізів Вайт від 2013-го року насправді їй не належать. Мовляв, Катріона використала медичний файл свого друга. Будучи в змові зі своїм адвокатом, вона мала намір витягти з Керрі гроші.

Представники актора посилаються на листування, котре буцімто відбувалося між Катріоною та цим її другом. Вона просила передати їй результати його аналізів, на що він відказав, що не певен, чи є там щось, що їй допоможе.

Уся ця справа базується на припущенні, що Катріона заразилася венеричними хворобами від Керрі, і була цим настільки пригнічена, що пізніше того ж року вчинила самогубство, – підкреслюють адвокати.

Юрист позивачів уже назвав це "відвертою брехнею", до якої Керрі вдається "у відчайдушній спробі себе врятувати".