Про це повідомили в Dazed Digital.

Журналістка Кет Седлер зустріла Джима Керрі і вирішила взяти коротке інтерв’ю в Джима Керрі, запитавши, чому актор обрав цей захід.

Читайте також: Джим Керрі приголомшив своїм виглядом: фото

"Я хотів знайти захід, який було б якомога більше безглуздим, щоб до нього приєднатися. Я хочу сказати, що ось це ваше збіговисько абсолютно і абсолютно позбавлене сенсу, тому я вибрав саме його!", – іронічно зазначив кіноактор.

Седлер сказала Керрі, що багато знаменитостей використовують свою популярність, щоб робити добрі справи і допомагати людям. На що актор відповів.

Не вірю я в те, що "ікони "взагалі існують. Я і в вас не повірив би, якби не відчував запах ваших духів. Мені на ці "ікони" абсолютно наплювати. Для світу так звані яскраві особистості не мають ніякого значення. Адже світ – це просто танцюючі енергетичні поля, скупчення пірамідальних структур,
– неочікувано випалив Керрі.

Журналістка вирішила розбивити дещо напружений діалог і підмітила його помолоділий зовнішній вигляд.

"Це не я так одягнувся. Просто в світі так іноді відбувається. Це взагалі не наш світ. Ми в ньому не граємо ніякої ролі. І це, безумовно, хороша новина!", – відповів актор і після цих слів одразу пішов.

Така поведінка справді спантеличила ЗМІ і фанатів актора. Після того як користувачі мережі висловили підозру про те, що актор перебуває в депресії, журналісти почали додавати до новин про дивне інтерв'ю номери телефонів служб психологічної допомоги.

Читайте також: Джима Керрі звинуватили у вбивстві коханої