В інтерв'ю WMagazine Джим Керрі розповів. що зараз разом із письменницею Даною Вашон працює над написанням роману. Про книгу відома вкрай мало, актор розповів, що в її основі лежить "абсолютно оригінальна ідея".

Читайте також: Джим Керрі налякав фанатів депресивними поглядами на життя

Ми (разом з Даною Вашон, –"24") працювали над нею кілька років, тож ми вже як подружня пара, яка розмовляє один з одним як мінімум двічі на день,
– зізнався актор.

Хоча інші подробиці Керрі залишає в таємниці. Книга повинна вийти в світ вже наприкінці 2017 року.

Джим Керрі опублікує свій роман до кінця 2017 року
Джим Керрі опублікує свій роман до кінця 2017 року

Окрім літератури, Джим Керрі активно займається малюванням. Керрі малює вже більше шести років і буквально заполонив будинок картинами. Свій Лос-Анджелеський будинок актор вважає музеєм, а себе називає художником, куратором і гідом.

Я дуже довго шукав, але тепер я нічого не шукаю. Я відчуваю, що більше не маю потреби в якорях, тому що човна уже немає. Спочатку малювання звільняло мене від емоційного вантажу, але потім я побачив інтерес навколо моїх робіт: люди розуміли їх зміст,
– пояснив Керрі.

Актор також розповів про те, що його будинок відвідує безліч креативних і знаменитих людей. Вони знайомляться з його творчістю, надихаються і навіть купують деякі роботи.

"Мені подобається віддавати картини тим, хто знайшов в них щось близьке. Я дуже ціную те, що картини відкриваються світу і стають частиною чийогось життя", – зізнався актор.