В інтерв'ю WMagazine Джим Керрі розповів. що зараз разом із письменницею Даною Вашон працює над написанням роману. Про книгу відома вкрай мало, актор розповів, що в її основі лежить "абсолютно оригінальна ідея".

Читайте також: Джим Керрі налякав фанатів депресивними поглядами на життя

Ми (разом з Даною Вашон, –"24") працювали над нею кілька років, тож ми вже як подружня пара, яка розмовляє один з одним як мінімум двічі на день,
– зізнався актор.

Хоча інші подробиці Керрі залишає в таємниці. Книга повинна вийти в світ вже наприкінці 2017 року.


Джим Керрі опублікує свій роман до кінця 2017 року

Окрім літератури, Джим Керрі активно займається малюванням. Керрі малює вже більше шести років і буквально заполонив будинок картинами. Свій Лос-Анджелеський будинок актор вважає музеєм, а себе називає художником, куратором і гідом.

Я дуже довго шукав, але тепер я нічого не шукаю. Я відчуваю, що більше не маю потреби в якорях, тому що човна уже немає. Спочатку малювання звільняло мене від емоційного вантажу, але потім я побачив інтерес навколо моїх робіт: люди розуміли їх зміст,
– пояснив Керрі.

Актор також розповів про те, що його будинок відвідує безліч креативних і знаменитих людей. Вони знайомляться з його творчістю, надихаються і навіть купують деякі роботи.

"Мені подобається віддавати картини тим, хто знайшов в них щось близьке. Я дуже ціную те, що картини відкриваються світу і стають частиною чийогось життя", – зізнався актор.