Як пише видання Daily Mail, Дженніфер Лоуренс придбала апартаменти близько трьох років тому за 15,6 мільйона доларів. Спершу голлівудська акторка хотіла продати пентхаус за 15,45 мільйона доларів, але згодом знизила ціну – 14,25 мільйона доларів.

Читайте також: Де живуть українські зірки: вражаючі фото розкішних будинків

Так, квартира розміром в близько 380 кв м має розкішну терасу і вид на Нью-Йорк. Пентхаус займає цілий поверх 30-поверхового будинку в районі Верхнього Іст-Сайда.

В апартаментах зірки фільму "Голодні ігри" є три спальні кімнати, чотири ванні кімнати, вітальня з каміном і велика кухня. Майже весь інтер'єр зроблений у білих відтінках. А на терасі, яка прикрашена штучною травою, вбудована зона для гриля.

Як виглядають апартаменти Дженніфер Лоуренс у Нью-Йорку: фото

Пентхаус Дженніфер Лоуренс / COMPASS / Daily Mail

Що відомо про роман Дженніфер Лоуренс та Кука Мароні?Роман 29-річної Дженніфер Лоуренс та 34-річного власника арт-галереї Кука Мароні розпочався ще в червні 2018 року. Знаменитості неодноразово потрапляли в об'єктиви папараці під час романтичних прогулянок. Однак коментувати стосунки ані Дженніфер, ані Кук не брались.

Вже всередині травня 2019 року галерист вирішив освідчитись своїй коханій. Сталось це в одному з ресторанів Нью-Йорка. Дженніфер Лоуренс та Кук Мароні вирішили відсвяткувати подію у колі найближчих друзів, запросивши їх того ж дня на святкування. Згодом у ЗМІ з'явилась інформація, що весільна церемонія пройшла 19 жовтня у розкішному маєтку в Род-Айленді.