Дженніфер Лопес та Алекс Родрігес не втрачають позитиву під час карантину, тож вирішили потішити дітей неймовірним подарунком. Завести домашнього улюбленця – чудова нагода для батьків побачити, як весело та з користю будуть проводити вільний час їхні діти.

Читайте також Дженніфер Лопес на фото з нареченим показала, чому важливо підтримувати коханих у час пандемії

Емоційне відео Дженніфер Лопес опублікувала на своїй сторінці в інстаграмі. Помітно, що хлопчик неймовірно щасливий та завзято грається з новим членом сім’ї.

Алекс Родрігес на своїй сторінці опублікував чарівну світлину з новою собакою, але зазначив, що в сім’ї вирують справжні дебати, адже вони не можуть обрати собаці ім’я. Родрігес вирішив запитати в прихильників поради, яке ім’я цуценяткові пасуватиме більше – Тайсон чи Янкі.

Маленький цуцик попри те, що лише нещодавно з’явився у зірковій родині, вже став їхнім справжнім улюбленцем. Знаменитості завели йому окрему сторінку в інстаграмі, куди вже встигли завантажити надзвичайно милі світлини. На акаунт голдендудля вже підписалося понад 7 тисяч прихильників.

В мережі подейкують, що цуценя зіркова пара могла взяти із притулку, адже минулого року папараці зазнімкували Алекса та Дженніфер, які разом виходили з притулку для собак.

Нагадаємо, що спільно з Алексом Родрігесом зірка виховує власних сина й доньку 12-річних двійнят Еммі та Максиміліана. В Алекса від першого шлюбу є дві доньки – старша 15-річна Наташа та молодша 12-річна Елла.