Минулими вихідними 50-річна співачка опублікувала на власній інстаграм-сторінці пару проникливих фотографій, на яких ніжно обіймає свого нареченого Алекса, поки той читає випуск газети The New York Times. Чоловік розслабився на зручному кріслі, закинувши ноги на м'яку банкетку, в той час як Дженніфер цілувала його в шию.

Цікаво Панічні атаки та тривога: Кендалл Дженнер шокувала зізнанням про проблеми з психічним здоров'ям

"Коли заголовки виглядають так, дуже важливо міцніше обійняти тих, кого ти любиш, і сказати їм, як сильно ти їх любиш", – підписала чорно-білі фотографії Лопес, де на титульній сторінці газети виднівся заголовок "Втрати робочих місць у США стрімко зростають через вірус".

Саме таким чином Джей Ло вирішила наголосити, що варто якомога більше часу приділяти своїм рідним і коханих, коли навколо відбувається стільки непевних речей. Окрім цього, днями Алекс Родрігес також поширив романтичне фото з коханою у своєму інстаграмі. На чорно-білому знімку закохані разом лежать на дивані та дивляться у ґаджет Джей Ло.

"Найбільша вигода від того, що ви проводите стільки часу вдома разом – це бути з родиною. Іноді ми настільки зайняті своїм життям, що легко випустити з уваги, наскільки важливий час сім'ї для всіх нас. Не дозволяйте цьому часу пройти, не витягнувши максимальну користь з цього. Обіймайте своїх близьких. Кожний день. Розслабтеся ... разом. Смійтеся ... разом. Будьте разом", – саме так підписав фото з коханою колишній спортсмен.

Варто додати, що станом на 18 травня США досі лідирує за кількість офіційно підтверджених випадків на коронавірус – 1,5 мільйона. З них – майже 347 тисяч осіб вилікувалось та 92 тисячі померли.