Днями Меггі Уілер дала рідкісне інтерв'ю, яке опублікував портал News.com.au. Головною темою бесіди була роль актриси, яка принесла їй найбільшу популярність. Мова йде про персонажа Дженіс – дівчини Чендлера у серіалі "Друзі".

Для справжніх фанатів "Друзі" повертаються! Таємниці культового серіалу, яких ви могли не знати

Цікаво, що у реальному житті голос Меггі Уілер не такий дзвінкий, як в її героїні, та й сміється вона не так гучно. Однак актриса придумала цей образ, щоб зацікавити продюсерів на пробах. І це їй вдалось зробити завдяки невдалій роботі з телеведучою Еллен Дедженерес.

"Я знімалася в першому сезоні серіалу Елен Дедженерес These Friends of Mine, мені було там дуже добре, але в якийсь момент мене несподівано звільнили, і я була просто спустошена!.. У будь-який інший момент прослуховування в "Друзі" могли б пройти по-іншому, але тоді я була на межі і вирішила проявити всю себе. Це і спрацювало в мою користь", – розповіла Меггі Уілер.

У перші хвилини прослуховування актриса була переконана, що не сподобалась авторам серіалу "Друзі". Однак вони вже бачили надокучливу подружку Чендлера Бінга у виконанні Меггі Уілер. І не помилились, адже цей другорядний персонаж став одним із ключових у сценарії, а Дженіс замість одного епізоду з'явилась у понад 20 серіях.

"Спочатку моїй героїні було відведено не так багато місця – всього один епізод. Але потім так вийшло, що за всі 10 років я знялася в 22-23 серіях. Було чудово дізнаватися, що Дженіс продовжить бути частиною шоу. Я дуже раділа, коли сценаристи вирішували повернути її на екран. Це був неймовірний досвід", – додала Меггі Уілер.


Дженіс із серіалу "Друзі" / Фото Metro

Цікаво, що сама актриса не думала, що серіал "Друзі" матиме таку шалену популярність. Та, мабуть, секрет успіху полягав і в тому, що всі зірки стрічки були дуже дружніми. Меггі Уілер згадала, як вони збирались щодня в гримерці, щоб пограти покер. Відтак вдавати друзів на екрані не доводилось.

А от сама Меггі і досі відчуває наслідки цієї ролі. Актрису впізнають шанувальники та часто просять сказати знамениту фразу з ситкому.

"Що мій персонаж сподобався людям, я зрозуміла, коли мені подзвонили вдруге і знову покликали на зйомки. Мене досі впізнають на вулицях, і якщо хтось просить мене засміятися чи сказати Oh my God, як Дженіс, я з задоволенням це роблю", – додала актриса.

Дивіться найулюбленіші моменти із Дженіс у серіалі "Друзі": відео