Джаред Лето намагався підкорити знамениту скелю Red Rock, що у штаті Невада. Однак перед заняттям скелелазінням він не перевірив своє спорядження, що могло і призвести до смерті. Страхувальна мотузка, яку використовував Джаред Лето, стерлася через гострі краї скелі, що він виявив, коли спорядження обірвалось. Внаслідок інциденту ніхто не постраждав.

Цікаво: Джаред Лето розсекретив свій номер телефону та закликав прихильників до спілкування

Не хочу драматизувати, але сьогодні той день, коли я ледь не загинув. Я з професійним скелелазом Алексом Хоннольдом ледь не зірвався зі скелі. Я подивився вгору, і через кілька секунд моя страхувальна мотузка обірвалася, я завис на висоті близько 600 футів (182 метри, – LifeStyle 24),
– розповів Джаред Лето.

Врятувало артиста те, що його страхував професійний скелелаз, який і допоміг йому продовжити підкорювати вершину. Вже після пережитого Джаред Лето вирішив не стримувати емоцій та відверто розповів, що відчував, коли ледь не загинув. Артист переконує: у нього не було панічного страху, а тільки приплив адреналіну та усвідомлення, що відбувається.

"Пам'ятаю, як дивився вниз на землю. Це був дивний момент – менше страху, більше усвідомлення реальності і нотки меланхолії. Адреналін з'явився після того, як я повернувся на скелю. Але ми пережили все це і вижили. Загалом це було досить весело. Ми продовжили забиратися на гору і вночі", – поділився він.

Це не вперше хобі Джареда Лето загрожує його життю. У 2017 році оскароносний актор ледь не впав зі скелі у Національному парку Йосеміті.

"У своєму житті я кілька разів був близький до смерті, і останній випадок стався зовсім недавно. Був момент в Йосеміті, коли я бовтався на тросі на висоті 900 метрів... Пам'ятаю, що в цей момент у мене був дуже пряма розмова з самим собою. Про те, що втрачати розум в такий момент неефективно. Про те, як це важливо для виживання – залишатися настільки спокійним, наскільки це можливо", – розповідав він.

Однак після кількох інцидентів Джаред Лето продовжує займатись скелелазінням та ділитись моторошними пригодами зі своїми прихильниками.