Напевно, годі гадати над більш ефективнишим способом посилити любов фанатів, ніж той, до якого вдався легендарний музикант. Днями Джаред Лето записав відеозвернення, яке зворушило його фоловерів й не на жарт занепокоїло громадськість. Судячи з усього, цих вихідних культовий співак не мав часу для нудьги.

Гаряча тема! Греммі-2020: оголошено всіх переможців престижної премії

На особистій сторінці в інстаграмі Джаред Лето поділився номером свого телефону та закликав всіх охочих телефонувати йому. Підписники мали чималі сумніви, що зможуть зв'язатися з кумиром. Проте кожен з них усвідомлював, що може стати тим самим щасливчиком.

Сам Джаред Лето досить неоднозначно обгрунтував свою відкритість.

Привіт, друзі, це я, Джаред Лето, ваш старий друг. Я сумую за вами. Ми знаємо один одного вже давно, і я подумав, що мені варто залишити вам свій номер телефону. Ми давно не бачилися, і я буду радий отримати повідомлення від вас. Напишіть мені, якщо ви скучили, розкажіть, що у вас відбувається. Мій номер номер 213.335.2223, ви бачите його на екрані. Люблю вас, бережіть себе,
– оголосив виконавець у відеозверненні.

Захоплення фанів тривало недовго, адже після кількох дзвінків вдалося з'ясувати, що всі відповіді подібні. Замість легендарного виконавця з шанувальниками радо спілкується автовідповідач, який після розмови надсилає однакову світлину: "Хей, це я, Джаред, і це правильний номер. Мене зараз тут немає, але відправ мені СМС, і я відповім тобі". Розчарування одних не знало меж, інші ж були цілком задоволені навіть такою увагою кумира.

Нарешті набралася сміливості і зателефонувала Джареду за вказаним номером. Це спрацювало. Я дуже здивувалася, коли почула гудки, і здивувалася ще більше, коли почула його голос з автовідповідача. Я мала почути його голос, те, як він звучить по телефону. Я знаю, що це просто запис, але не псуйте мені момент, добре?
– написала в твіттері одна з прихильниць.