На 8 березня співачка Джамала вирішила не просто привітати своїх прихильниць зі святом, але й зробити для них унікальний подарунок. В Instagram-Stories вона показала, як пройшов її ідеальний ранок з рідними.

Читайте також: Представники Джамали прокоментували її виступи у Росії в 2014 році

Однак не це приголомшило підписників блогу артистки. на кадрах привітання Джамала показала букет із жовтими тюльпанами, позаду яких виднівся її маленький синочок Емір-Рахман. Вперше на знімку хоч трішки було видно обличчя дитини.

"Мої найкрасивіші тюльпанчики. Вперше від моїх хлопчиків", – зворушливо написала вона.


Джамала показала обличчя свого сина / Instagram / @jamalajaaa


Привітання Джамали на 8 березня / Instagram / @jamalajaaa

Напередодні Міжнародного жіночого дня Джамала поділилась, що готує для меломанів ще більше сюрпризів. На майже 2 тижні вона вирушила у віддалену студію звукозапису, розташовану на острові посеред океану. Саме там, без зв'язку та подалі від людей, вона записала нові пісні, які невдовзі представить у мережі.

"Одинадцять днів майже без зв’язку, у віддаленій студії звукозапису на острові посеред океану. Нарешті видалась можливість присвятити час саме написанню нової музики в місці, де ніщо та ніхто не відволікають. Я б могла прожити так цілий рік, але дуже сумувала за сім’єю, чоловіком та маленьким Еміром-Рахманом. Яка ж я рада знову бути з ними!" – розповіла Джамала.