Джамала полюбляє ділитися з шанувальниками цікавими історіями зі свого дитинства та юності. Новий допис в інстаграмі зірка присвятила темі першої роботи. Вона відверто розповіла, як отримувала перші власні гроші на розваги і захоплення.

До теми З довгим рудим волоссям: Джамала показала, як виглядала у 13 років – фото

Перша робота Джамали

Артистка наголошує, що її з сестрою батьки привчали до відповідальності та праці з самого дитинства. Дівчата пололи траву, прибирали в будинку, збирали виноградне листя, пасли баранів. У домі молодша Джамала була "головною по посуду". Зважаючи на велику родину та не найкращі умови життя, їй доводилось не солодко.

"У мене ж бували дні, коли я мила 150 і більше тарілок за день, стільки ж виделок, ложок, кілька сковорідок, каструль, казан для плову. Гарячої води не було. Лише кран з холодною водою і мийні засоби", – пригадала співачка.

Згодом Джамала отримала першу роботу – мила посуд в сімейному кафе. Вона працювала кожного літа, перемиваючи "страшну силу" кухонного начиння. У такий спосіб дівчинка заробляла на взуття, одяг, диски та квитки на концерти.

Рукам було боляче від води і мийних засобів, вони були в тріщинах. Я плакала, але продовжувала мити, а батьки підбадьорювали і мотивували, що я мию посуд найкраще,
– поділилась Джамала.

Попри сльози і біль, які пережила в дитинстві, зараз артистка пишається собою, адже отримала величезну школу життя.


Джамала з батьками і сестрою / Фото з відкритих джерел