Попри пандемію коронавірусу та карантин, українська співачка Джамала вирушила до Єгипту на довгоочікуваний відпочинок. Вона залюбки ділиться з прихильниками фото та відео з поїздки. Артистка взяла з собою двох синів – Еміра та Селім-Гірая, а також батька. Нові кадри зірка оприлюднила на офіційній інстаграм-сторінці.

До слова Джамала з сім'єю відправилась в Єгипет: перші фото та несподівана зустріч з Ніною Матвієнко

Джамала з родиною вирушила в курортне містечко Марса-Алам і показала фото та ролики з пляжу. На відео її батько тримає на руках молодшого сина Селім-Гірая та співає йому кримськотатарську пісню. Самої артистки на кадрах не видно, але чутно, як вона підспівує татові. Також Джамала не показала обличчя сина.

Під відео співачка написала, що так вони провели свій другий день на відпочинку. Артистка зізналась, що такі хвилини, коли зустрічаються різні покоління, не замінить ніщо. Зірка розповіла, про що пісня, яку співає її батько.

Мій батько носій дуже крутих кримськотатарських пісень. Їх маленькій мені співала моя бабуся, а зараз він співає своїм онукам. Перша пісня – "Хамсі", українською – "Риба кілька". Переклад: "Поклала я кільку на пательню, почала танцювати. Потім побачила, що риба згоріла, стала плакати". Ось така пісня. Щаслива, що маю такі хвилини,
– додала Джамала.

Шанувальників замилувало відео з ріднею Джамали. Про кадри висловилась зіркова колега Світлана Тарабарова: "Найсолодші моменти". Прокоментували ролик і фани: "Безцінні моменти", "Як чудово", "Щастя", "Це дуже мило і зворушливо".

Для перегляду фото та відео гортайте праворуч: