Як повідомила 24 каналу пресслужба МЗС України, Верховний комітет з питань кризових ситуацій та ліквідації наслідків стихійних лих Дубаю оприлюднив нові умови для в'їзду іноземних туристів. Незважаючи на те, що Україна досі перебуває у "червоній зоні" за захворюваністю коронавірусом, Дубай готовий прийняти українців.

Варто побачити! 10 фото з Дубаю, від яких падає щелепа

Яким категоріям українців дозволено в'їзд в Дубай?

  1. Співробітникам дипломатичних представництв, акредитованих в ОАЕ, та членам їхніх сімей.
  2. Іноземцям, у тому числі, громадянам України, які мають дозвіл на проживання в ОАЕ (за умови отримання погодження еміратських компетентних органів через відповідний вебсайт).
  3. З туристичною метою, починаючи з 7 липня 2020 року.

Мандрівники повинні гарантувати, що вони відповідають усім вимогам для в’їзду в ОАЕ. Перед прибуттям вони повинні заповнити "Форму декларації про стан здоров’я" та придбати поліс міжнародного медичного страхування. Також їм необхідно зробити тест на COVID-19 з терміном дії не більш ніж чотири доби (96 годин) до дати вильоту. Лише його негативний результат дозволить туристам перебувати в цьому популярному місті. Додамо, що авіакомпанії мають право відмовити у реєстрації на рейс пасажирам, які матимуть симптоми COVID-19.

Після прибуття до аеропорту місті Дубай туристи повинні завантажити додаток COVID-19 DXB та зареєструватися у ньому для можливого спілкування з органами охорони здоров'я ОАЕ. В аеропорту туристи проходитимуть через теплові екрани, а за працівниками летовища залишається право вибірково проводити тест на коронавірус на будь-кому з прибулих туристів. Якщо у них буде позитивний результат, то їх ізолюють на 14 днів у спеціально визначених установах за власний рахунок.

Цікаво Куди можуть полетіти українці у відпустку: список країн

Умови для туристів, які хочуть полетіти в Дубай

  • Подорожувальники мають підписати декларацію та придбати поліс, а також пройти тест на COVID-19: його потрібно зробити не більш ніж чотири доби перед поїздкою та показати документ-підтвердження негативного результату або пройти тестування в аеропорту.
  • Якщо тест показує негативний результат – у Дубаю може перебувати будь-хто з іноземців.
  • Якщо результат обстеження виявиться позитивним в аеропорту Дубаю, то доведеться 14 днів провести на карантині.

Додамо, якщо ви плануєте відвідати Хорватію, то необхідно мати підтвердження попереднього бронювання житла. Чорногорія відкриває свої кордони для тих, у кого наявний негативний результат ПЛР-тесту, що був зроблений не пізніше, ніж за 48 годин до вильоту. Українці, які прагнуть відвідати Албанію, можуть зробити це без жодних обмежень. А от після приїзду у Велику Британію доведеться два тижні пробути на карантині.