Зіркове подружжя досить рідко з'являється на публіці, однак прикрасило нову обкладинку журналу Pop, який цього року відзначає своє 20-річчя.

Читайте також: Дружина Бібера Хейлі стежить за його екс-дівчиною Селеною Гомес в Instagram: фотодоказ

Обкладинка виглядає незвичною, адже Джастін не був особисто присутнім на зйомці. У кадрі повстала лише Хейлі Болдуін, яка пробує святковий торт з їхньою спільною фотографією у басейні. Додамо, що цю світлину раніше опублікував в Instagram Бібер ще до їхнього таємного весілля.

Фотографом виступив Стіві Денс. Також на обкладинці можна побачити фразу "Цей хлопець – мій".

На інших світлинах згадується прізвище Бібера. До прикладу, останній знімок редактори підписали "Хейлі Бібер".


Хейлі Болдуін / Instagram / @thepopmag


​Хейлі Болдуін / Instagram / @thepopmag


​Хейлі Болдуін / Instagram / @thepopmag

Нагадаємо, що Джастін і Хейлі почали зустрічатись ще у 2015 році, але їхній роман тривав всього кілька місяців. Після чергового розриву стосунків з Селеною Гомес і короткого роману з Баскін Чемпіон, Джастін Бібер відновив стосунки з Хейлі. Вперше пару разом помітили вкінці травня 2018 року, коли вони пішли на романтичне побачення. Згодом стало відомо, що артист офіційно заручився з Болдуін.

Також Джастін Бібер придбав для них маєток у Канаді, вартість якого становить понад 5 мільйонів доларів. Пара таємно відвідала один із судів Нью-Йорка, де й відбулось узаконення їхніх стосунків.