Шерон Осборн повідомила про те, що захворіла на коронавірус, на своїй офіційній інстаграм-сторінці. Вона розповіла про те, як почувається і проходить лікування.

До слова Хворий на рак Джефф Бріджес поголив голову і завів собаку: як почувається актор

Я хотіла розповісти, що у мене позитивний результат тесту на COVID-19,
– написала Шерон Осборн.

Дружина британського рок-музиканта розповіла, що після того, як вона отримала позитивний тест на коронавірус, її ненадовго госпіталізували. Наразі вона лікується та одужує окремо від свого чоловіка, оскільки перебуває на самоізоляції.

З Оззі Осборном Шерон одружена більше 40 років. Зараз музикант бореться з хворобою Паркінсона, яку йому діагностували ще в лютому 2019 року. Через неї він знаходиться в зоні ризику щодо захворювання на COVID-19 у тяжкій формі. Співак розповідав про це в інтерв'ю.

"Якщо я виходжу на вулицю, то ношу маску. Але я не люблю маску, тому рідко виходжу на вулицю. Продюсер мого альбому Ендрю Ватт заразився вірусом. Я дзвонив йому кожен день, і він сказав, що не може спати, бо як тільки він засинає, перестає дихати. Він вже не та людина, що раніше... Як і будь-хто на межі смерті, він став трохи обережнішим з життям. Дві мої онучки зловили це. Але ви не думайте, що з ними щось не так. Він просто відскочив від них", – поділився Оззі Осборн для видання GQ.