На сайті видання The Hollywood Reporter повідомляється, що фільм "Абатство Даунтон" отримав очікуваний успіх у світовому прокаті і зібрав 180 мільйонів доларів при бюджеті 15 мільйонів доларів.

Читайте також: Прем'єра "Абатства Даунтон" в Україні: сюжет і трейлер фільму за мотивами серіалу

Саме тому британська кінокомпанія Carnival Films вже розпочала розробку сиквела популярного драматичного серіалу. Генеральний директор організації заявив, що робота над продовженням вже розпочалася, а станом на листопад 2019 року творці попередньої частини ведуть переговори щодо подальшого розвитку подій у фільмі та дедлайн виробництва.

Проте голова компанії також вважає, що знову зібрати усіх акторів, які виконали головні ролі – це справжній виклик для знімальної команди. Тому деталі сиквела поки що не розголошується і залишається лише очікувати новин від творців другої частини "Абатства Даунтон".

Нагадаємо, прем'єра фільму "Абатство Даунтон" в Україні відбулася лише напередодні, 28 листопада, тоді як дебютний показ у Великобританії відбувся ще 13 вересня. Повнометражний фільм став прямим продовженням серіалу, який тривав з 2010 по 2015 рік і вмістив у собі шість сезонів з 52 серіями.

"Абатство Даунтон": дивитися трейлер до фільму