Перший атмосферний тизер-трейлер до фільму "Абатство Даунтон" було опубліковано 14 грудня 2018 року на YouTube-каналі Focus Features. Після цього творці картини підігрівали інтерес кадрами зі зйомок, а також короткими відеороликами. Однак нарешті українські шанувальники серіалу дочекалися бажаного продовження.

Читайте також: Фільми жовтня: топ-7 приголомшливих прем'єр, на які чекав весь світ

Переглядаючи трейлер, одразу можна відчути дух британського суспільства XX століття, адже команда, яка займалася зйомками, відмінно передала атмосферу тих років. У відео з'явилися культові британські образи того часу, які носили заможні люди, всюди виднілися прапори, а містом переміщалися військові на конях.

Як повідомлялося раніше, повнометражний фільм "Абатство Даунтон" стане продовженням популярного серіалу, який виходив на екрани з 2010 до 2015 року і розповідав про життя сім'ї графа Ґрентема. Події відбувалися на початку та в середині ХХ століття. За сюжетом, після смерті графа у заможній родині починаються серйозні міжусобиці за володіння залишеним капіталом.

Прем'єра фільму "Абатство Даунтон" в Україні відбудеться сьогодні, 28 листопада.

Дивитися перший український трейлер до фільму "Абатство Даунтон": відео

Фільм "Абатство Даунтон": дивіться перший тизер-трейлер

Що відомо про серіал "Абатство Даунтон"? Серіал тривав з 2010 по 2015 рік і вмістив у собі цілих шість сезонів з 52 серіями. Британська стрічка була номінована на 69 статуеток премії Еммі, вигравши 15 номінацій. Серіал став найтитулованішим іноземним серіалом в історії телевізійної премії, а також стрічка отримала нагороду Золотий глобус в категорії "Найкращий серіал або мініфільм".