На знімку в Instagram-Stories Маша лежала на ношах для перевезення хворих. Вона не пояснила чому і для чого їй довелося викликати медиків, а лише підписала фото: "А в скорой лежать удобно". Згодом тимчасове фото вона видалила з профілю.

Читайте також: Вслід за матусею: 14-річна Маша Полякова всерйоз зацікавилась політикою

Ця світлина неабияк збентежила фанів дівчини. Під її постами в соціальній мережі вони почали залишати коментарі підримки та занепокоєння, і просили пояснити, що ж трапилося з дівчиною. Та ні донька співачки, ні сама Оля Полякова не давала коментарів з цього приводу. Також ця інфрмація викликала бурхливе зацікавлення у ЗМІ, а деякі з них навіть почали підозрювати, що це просто невдалий жарт Маші.

Дещо пізніше, на своїй сторінці в Instagram, дівчина виклала це ж фото, де заспокоїла своїх підписників, пояснивши, що під час подорожі у неї стався дихальний спазм через незручне сидіння в автобусі.

Читайте також: Донька Олі Полякової поділилась знімками з першим бойфрендом: реакція співачки

Друзі, все добре, в поїздці у мене стався дихальний спазм через тривале сидіння в автобусі в скорченому вигляді,
– поділилася Маша в Instagram.

Що відомо про Машу Полякову? Старша донька співачки Олі Полякової, яка нещодавно заявила, що йде в політику і створює першу жіночу партію в Україні. Сама Маша також почала цікавитися політикою і брати участь у різноманітних соціальних проектах. Окрім цього, дівчина є популярним блогером в Instagram, де часто ділиться фото з подорожей та іншими подробицями свого життя.

Автор: Роксолана Гошовська