Такою неочікуваною заявою Маша поділилась 29 травня у своєму Instagram.

Читайте також: Донька Олі Полякової поділилась знімками з першим бойфрендом: реакція співачки

Хтось хотів з вас стати лідером? Або можливо хтось хотів побувати у Верховній Раді і дізнатися про політиків більше? Дівчата, я подала заявку на участь в кампанії Girl2LeaderUkraine!.. Чекаю відповіді і вам бажаю успіхів! Життя усміхається лідерам! Зустрінемося у Верховній Раді!
– повідомила Маша Полякова.

Дівчинка додала, що 11 жовтня 2019 року у будівлі Верховної Ради України зберуться дівчата з усієї України, щоб поспілкуватись з Послом проекту Girl2leader Ukraine та іншими спікерами. Також Маша Полякова прикріпила посилання, на яке можна відправляти заявку на участь.

Що відомо про політичні амбіції Олі Полякової?

25 травня в інтерв'ю журналу "Отдохни" вийшла неочікувана та водночас резонансна інформація про те, що Оля Полякова зібралась у політику. Співачка зізналась, що вона має велику аудиторію, яка її слухає та підтримує, відтак вона вирішила взяти ініціативу у власні руки.

Я – доросла жінка з активною позицією, у мене велика аудиторія, і я не хочу залишатися "співочими ногами". Якщо я можу принести більшу користь, це треба зробити,
– зазначала 35-річна артистка.

Вже через чотири дні, 29 травня, Оля Полякова оприлюднила новий відеоролик у своєму Instagram, де заявила, що створює першу жіночу партію в Україні, яка не буде представлена на дострокових виборах до Верховної Ради цього року і яку вона буде формувати особисто. Оля закликала жінок до об'єднання, метою якого є боротьба з гендерним шовінізмом в країні і депопуляцією українського народу. Наразі назви партії немає, відтак вона попросила своїх підписників у коментарях порадити їй найкращі варіанти.

Зараз країна готується до виборів. До мене зверталися різні політики, пропонували місця у своїх списках. Я відмовилася. Я не хочу грати за чужими правилами. Я не хочу бути статистом і кнопкодавом. Мені необхідний досвід! Тому офіційно заявляю – я оголошую про створення партії, яка буде відповідати запиту у суспільстві. Це буде перша партія жінок України. Справжня, а не фіктивна. Партія Олі Полякової,
– заявила Оля Полякова.