Маєток Віллоу Сміт

Про покупку нерухомості стало відомо з таблоїду The Daily Mail. За даними журналістів, Віллоу захотіла жити по сусідству від своїх зіркових батьків, тому особняк розташований неподалік від сімейного маєтку Вілла Сміта і його дружини Джади в Малібу.

Цікаво Як влаштувати переїзд на нову квартиру та не зруйнувати свої стосунки

Донька голлівудського подружжя оселиться у будинку, який має 4 спальні кімнати з величезними вікнами. І ця деталь є не випадковою: з маєтку відкривається неймовірний пейзаж Тихого океану.

Сам будинок є новим: його звели у 2011 році. Крім спалень, тут є простора вітальня, кухня, ванні кімнати, гараж і внутрішній дворик, де можна проводити час з рідними чи влаштовувати вечірки. Інтер'єр нерухомості Віллоу Сміт зроблений у стилі модерн.

Будинок 19-річної доньки Вілла Сміта / Фото Variety

4 ознаки того, що вам потрібно переїхати від батьків

  • Ви подорослішали

Якщо ви вже хочете мати окреме житло та самостійно керувати своїм життям, тоді ви готові до переїзду від батьків. Психологи не називають віку, коли це має відбутись, та наголошують: у 18 чи 40 років – це особистий вибір кожного. Найчастіше ж діти покидають дім батьків у віці 23-25 років, адже тоді з'являється робота та відпадає бажання звітувати перед рідними.

  • Готові створити власну сім'ю

Якщо немає причини жити з батьками, сімейна пара має розглядати перспективи свого житла. Чи це орендована квартира, чи власна – немає значення. Однак самостійність тільки позитивно вплине на ваші стосунки.

  • Вам потрібно більше місця для роботи чи хобі

Творчі люди чи науковці часто беруть роботу ще й на дім. Тому якщо бракує простору для того, щоб реалізувати проєкти, варто задуматись про переїзд від батьків.

  • Пануєте переїзд в інше місто

Якщо у вашому житті є можливість працевлаштуватись в іншому місті, варто обдумати все і наважитись на переїзд від батьків. Однак варто бути готовим, що легким цей етап у житті не буде.