Єдина донька Скрябіна 22-річна Марія-Барбара Кузьменко завершила навчання в Національному медичному університеті імені О. О. Богомольця, чим поділилася на особистій сторінці в інстаграмі. Дівчина, яка відмовилася від публічного життя, впродовж 6 років здобувала освіту лікаря й планує працювати дерматологом.

До теми Дочка Кузьми Скрябіна вийшла заміж: нові весільні фото

"6 незабутніх років і диплом в руках. Мрії збуваються", – лаконічно прокоментувала донька Кузьми фото з омріяним дипломом медика.

Варто зазначити, що навчання у престижному столичному виші дійсно стало поворотним у житті дівчини. Адже крім бажаної спеціальності вона знайшла й справжнє кохання. Марія-Барбара вийшла заміж за свого однокурсника Віктора Тура. 20 грудня 2019 року пара зіграла гучне весілля, гостями якого стали й зіркові друзі покійного батька нареченої.

Образ доньки Скрябіна

Для знакової події у своєму житті Марія-Барбара обрала ефектний образ. На ній приталена чорна мінісукня та напівпрозора накидка з мереживними вставками на рукавах. Тендітну талію випускниця підкреслила широким поясом з пряжкою.

Довге каштанове волосся донька Скрябіна залишила розпущеним з легкими локонами. Образ дівчина завершила сонцезахисними окулярами, за якими приховала обличчя у спекотний день.


Донька Скрябіна з дипломом лікаря / Фото Instagram / @kuzmenko_barbara


Донька Скрябіна з дипломом лікаря / Фото Instagram / @kuzmenko_barbara