Про весілля доньки Скрябіна повідомив український співак Дзідзьо на своїй сторінці в інстаграмі, розмістивши знімок із молодятами. На світлинах Барбара позує у розкішній весільній сукні разом зі своїм новоспеченим чоловіком Віктором.

Читайте також: Регіна Тодоренко вперше показала обличчя сина: чарівні фото

Друзі, я сьогодні прийшов привітати з Днем весілля двох прекрасних молодих людей: Барбару та Віктора! Бася – єдина дочка Кузьми, а він сьогодні разом з нами тішиться, святкує та радіє за свою дитину, за таку гарну нову сім‘ю, за всі ті роки, які вони мають прожити в коханні, щасті та багатстві. Многая літа молодій парі,
– додав у підписі Дзідзьо.

Про дочку загиблого Кузьми Скрябіна відомо небагато. Дівчина, яка живе у Києві, навчається в Національному медичному університеті імені О. О. Богомольця і у майбутньому планує працювати дерматологом.

Марія-Барбара народилася в шлюбі Андрія Кузьменка і Світлани Бабійчук у 1997 році. Оригінальне ім'я для дочки обрав артист на честь актриси Барбари Брильської.


Дзідзьо показав фото з весілля дочки Кузьми Скрябіна / Instagram-Stories / @dzidzio

Додамо, Андрій Кузьменко помер 2 лютого 2015 року в автокатастрофі. Після його смерті десятки українських вокалістів переспівали хіти артиста.