Відомо, що наприкінці листопада у мережі поширився флешмоб, де росіяни у хутряних шапках та шубах, прямують на Красну площу. Ролики супроводжують піснею путіністки Лель "Мой мармеладный". Це стало інструментом, яким країна-окупант хоче поширити свою пропаганду.

Цікаво Звершилось: Міністерство культури відреагувало на популяризацію російського серіалу в Україні

Старша донька Мілли Йовович здивувала відео з російською піснею

У тіктоці 16-річна Евер поширила відео, на якому наспівує пісню пропагандистки Каті Лель. В Україні вона внесена до бази "Миротворець" як особа, яка загрожує національній безпеці.

Пісня "Мой мармеладный", яку дівчина використала у відео, з'явилась ще 20 років тому. Незрозуміло, за яких обставин про неї згадали та починають додавати у музичні чарти Європи та США. Зараз цей трек із країни-агресорки увійшов до топ-5 чарту сервісу Spotify.

Користувачі мережі були шоковані тим, що донька Мілли Йовович, яка має українське коріння, поширює ролики з піснями окупантів. У тіктоці за нею стежать більше, ніж 800 тисяч підписників, тож вона поширила хіт путіністки на велику аудиторію.

  • Я щось не розумію, а мама не розповіла доньці, що виробляють росіяни на її батьківщині?
  • Боже, яка ганьба!
  • Я так розумію, для Евер немає різниці чи є, чи нема війна в країні, звідки її коріння.
  • Українських топових пісень для переспіву не пробувала пошукати?

Що казала про війну Мілла Йовович

  • Акторка народилася в Україні та жила тут протягом п'яти років. У 1981 році вона з сім'єю переїхала до США. Так сталося, бо її тату-сербу не погодили візу в Радянський Союз. Вони почали жити в Лос-Анджелесі.
  • Після початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну, Мілла стала на бік нашої держави. Вона поширила відеозвернення до українців, в якому зазначила про наших захисників, які щодня захищають країну від окупантів.
  • Знаменитість розповіла про весь жах і біль, які зараз відчувають українці. Вона назвала війну найжахливішим періодом у нашій історії. За словами Мілли, українську націю просто знищують.
  • У жовтні минулого року зірка коментувала масштабні обстріли України. Вона написала, що її серце зараз – з українським народом. Йовович сказала, що відчуває себе спустошеною та сумує за батьківщиною.