Дана дієта була створена спеціально для людей, які люблять поїсти, але, при цьому, хочуть схуднути без особливих обмежень в їжі, а також оздоровити свій організм.

Читайте також: Що найкраще сприяє схудненню: відповідь експертів

Суть дієти 5/2 полягає в тому, що п'ять днів протягом тижня ви їсте звичну для вас їжу. Лише два дні в тиждень ви обмежуєте свій раціон. В ці дні допускається з'їдати не більше 500 калорій на добу (чоловікам – не більше 600 калорій). При цьому, відмовлятися від якихось продуктів харчування не обов'язково.

Важливе умова дієти: не можна ділити встановлений обсяг їжі більш ніж на 2 прийоми. Не рекомендується харчуватися по п'ять разів на день по сто калорій за раз. Бажано з'їдати всю їжу за 1-2 рази – вранці та ввечері.


На дієті 5/2 можна не обмежувати свій звичний раціон

Поради для тих, хто хоче схуднути за допомогою дієти 5/2:

1. Якщо ви хочете схуднути –пийте якомога більше рідини. Це може бути вода, чай без кофеїну (трав'яний). Так ви уникнете зневоднення і полегшите виведення шлаків і токсинів.

2. В розвантажувальний день рекомендовано виключити швидкі вуглеводи, такі як макарони, каші, хліб, фрукти, солодке. Ці продукти дуже калорійні, але насичують ненадовго. Ідеальний прийом їжі: наїстися і відчувати себе ситим довгий час. Для цього підійде яйце з овочами і рослинним маслом. Також хороший варіант – сир з ягодами, горіхами, насінням.

Читайте також: Науковці назвали неочікувану причину зайвої ваги

3. В звичайний день не потрібно "надолужувати" згаяне. Якщо ваш середньодобовий раціон становить до 3000 калорій, не потрібно збільшувати його після голодування до 5 тисяч.


Дієта 5/2 дозволить схуднути до 8 кілограмів

Варіанти харчування під час розвантажувальних днів:

1. За день до розвантажувального дня вечеряти потрібно о 19:00. Сніданок – на наступний день о 8 ранку (300 калорій). Вечеря – 19:00.

2. Вечеря за день до розвантажувального дня о 20:00. Сніданок пропускаємо і обідаєте о 12:00 (300 калорій). Вечеряйте о 19:00 (200 калорій).

3. Вечеряєте за день до розвантаження дня о 19:00. Снідаєте о 8:30. З'їдаєте всі 500 калорій і на цьому все. Протягом дня п’єте лише воду.

Уже через кілька місяців дієти, ви понизите рівень холестерину та втратите зайві кілограми. Як відзначають шанувальники цієї дієти, за 4 місяці, при суворому дотриманні режиму харчування, можна позбавитись до 8 кілограмі.