Стильні фото та інтерв’ю з’явились в ELLE.

Автором фотоісторії стала Paola Kudacki. На обкладинці модного глянцю Галь Гадот постала в лаконічній чорній сукні зі стильними золотистими прикрасами "Tiffany".

Читайте також: "Диво-жінка" знялася в елегантній фотосесії для глянцю

В інтерв’ю актриса розповіла, що роль "Диво-жінки" в однойменному фільмі стала для неї знаковою. Сцена, коли Діана (Галь Гадот) одна біжить через поле битви, щоб звільнити невелике місто від німецьких солдатів, стала для неї знаковою. Її дідусеві було всього 13 років, коли нацисти захопили його село в Чехословаччині. Його батько загинув на війні, а він разом з мамою і братом відправився в Освенцим. Дідусь Галь Гадот був єдиним, хто пережив заслання в концтабір.

Я відчуваю, що розповідати цю історію – частина моєї місії, тому що ці часи були дуже страшними. Дідусь завжди вчив мене не забувати історію, щоб вона не повторювалася. Особливо зараз, коли в світі відбувається стільки всього,
– поділилася актриса.

Читайте також: Скарлетт Йоханссон в ефірі дізналась про смерть родича у Варшавському гетто: реакція зірки

Кіноактриса також розповіла, як вона познайомилася зі своїм чоловіком – мультимільйонером Яроном Версаном. Це трапилось 12 років тому в пустелі, під час відпочинку після попередніх її невдалих стосунків.

"Я як щеня, мені постійно треба бути з кимось, бути коханою і бажаною. Я не можу бути одна. Ми розговорилися і проговорили весь вечір і всю ніч до самого світанку", – зізналася Галь Гадот про зародження їхнього кохання.

У 2009 році вона вийшла за нього заміж і народила двох дочок – Альму (6 років) і Майю (5 місяців).