Про це пишуть на The Daily Mail.

Випуск програми був присвячений історії її сім'ї, де творці програми намагались створити генеалогічне дерево знаменитості. При цьому сценарій програми намагається зробити шоу таким чином, щоб запрошений гість студії має дізнається про своє сімейне історії щось нове, що стане для нього неочікуваним.

Читайте також: Селена Гомез зі сльозами на очах розповіла важку операцію з пересадки нирки

Коли автор і ведучий програми, Генрі Луї Гейтс-молодший, розповів актрисі, що її двоюрідний прадід загинув у Варшавському гетто, вона заплакала.

"Це так сумно, я обіцяла собі, що не буду плакати, але це важко", – відреагувала зірка, прочитавши один з документів, в якому відображена історія її сім'ї. Вона помітила, як дивно склалася доля двох братів, один з яких загинув в гетто, а інший в ті ж роки опинився в Нью-Йорку.

До слова, Скарлетт Йоханссон народилася 22 листопада 1984 року в Нью-Йорку. Її батько, Карстен Йоханссон – виходець із Данії, був сином сценариста і режисера Ейнера Йоханнсона. Її мати, Мелані Слоун, походить із родини американських євреїв, вихідців з Польщі. При цьому відомо, що Скарлетт святкує як Різдво, так і Хануку.

В той час як її єврейський прадід працював бакалійником в Нью-Йорку, його брат разом зі своєю сім'єю помер у в'язниці (документальне фото):