Дівчина Володимира Остапчука зі сарказмом звинуватила Єфросиніну у подвійних стандартах та лицемірстві. Все через нещодавнє інтерв'ю з Анною Трінчер та попередні скандали.

До слова Мені абсолютно по*бать, – скандальний блогер Волошин жорстко розкритикував Машу Єфросиніну

Дівчина Остапчука розкритикувала Єфросиніну

А Cartier не робить німб із золота? Хочу подарувати Маші на Новий рік. Просто дуже хочеться віддячити Маші. За її послідовну проукраїнську позицію: напихали – перейшла на українську мову, хоч вона їй не рідна, як зізнавалася Маша,
– написала Катерина.


Катерина Полтавська про Єфросиніну / Фото з інстаграм-сторіз

Катерина Полтавська пригадала Єфросиніній скандал навколо серіалу Юрія Горбунова та нещодавнє відео з приводу серіалу "Слово пацана". На її думку, телеведуча лише зробила рекламу російському продукту, бо звичайне відео не спроможне на глобальні зміни.


Катерина Полтавська про Єфросиніну / Фото з інстаграм-сторіз

"Я теж проти того, щоб показувати, як чоловік дарує Porsche. Бо мені не дарують. Але я, як і Маша, за те, щоб лайкати і підтримувати подругу, яка зараз на лакшері відпочинку біля океану, який коштує як половина того Porsche (а він же ж новий). Бо друзів треба підтримувати. Пишаюся чіткою позицією", – додала Катерина.

Ймовірно, що Полтавська натякає на Олю Полякову, яка нещодавно відправилась на "спонтанний" відпочинок з донькою у Танзанію.


Катерина Полтавська про Єфросиніну / Фото з інстаграм-сторіз

Детальніше про інтерв'ю та його контекст

  • Маша Єфросиніна в інтерв'ю з Анею Трінчер присоромила співачку за показ розкішного життя під час війни. Ведуча зокрема пригадала, як артистка хвалилась новеньким Porche, подарунком від колишнього чоловіка.
  • Блогер Олександр Волошин першим публічно розкритикував ведучу та дорікнув їй за коштовні прикраси, що були на ній під час знімань. Він вказав на кольє Frolova за п'ятдесят тисяч гривень і браслети Cartier за тисячу доларів.

Катерина Полтавська критикувала Машу Єфросиніну й раніше, коли стався скандал через сексистські висловлювання Остапчука та інших.