Відомо, що Володимир Остапчук відчув у себе перші симптоми COVID-19 та у той же день здав ПЛР-тест. Через 4 дні тест показав позитивний результат. Наречена телеведучого – Христина Горняк також мала симптоми коронавірусу: у неї зник нюх та смак, а також була незначна температура. Втім її тест показав негативний результат.

Читайте також Наречена Володимира Остапчука зізналась, чи ходить з коханим у секс-шоп

Володимир Остапчук перехворів ускладненою формою коронавірусу, адже окрім втрати смаку та нюху, у нього розвинулася ще й пневмонія. Христина Горняк лікувала коханого та постійно дбала за його здоров’ям.

На своїй особистій сторінці в інстаграмі вона опублікувала допис, у якому зазначила, що її пост не варто сприймати, як заклик до дії. Це радше ознайомлення з їхніми симптомами та лікуванням, яке допомогло їм побороти вірус. За словами Христини, симптоми в обох починалися по-різному.

У мене почало дерти в горлі, потім 1 день температура 37.2 і все. На 2 або 3 день у мене пропали всі відчуття запахів і смаку. Повертатися почали на 18 день і поступово, ще повного повернення немає. Я приймала тільки вітаміни і гомеопатію. Оскільки симптомів немає, а також зробила на 6 день знімок КТ все чисто,
– зазначила Христина Горняк.

Щодо Володимира Остапчука, то вірус по ньому вдарив значно сильніше. У телеведучого була двостороння пневмонія з сильним ураженням легень.

Думки лікарів з якими я спілкувалася розділилися: були ті, хто говорив тільки збивати температуру (вона була 39.6, 38.7), а всю іншу боротьбу залишити для імунітету; були і ті, хто сказав приймати медикаменти по повній,
– розповіла жінка.

Наречена шоумена обрала другий шлях та лікувалася медикаментами. Вона зазначила, що Володимир пив "азитроміцин", окрім цього, вона колола йому "цефепим" і "дексометазон", також він пив дуже багато вітамінів і гомеопатії від набряків всіх органів, багато лімфодненажних препаратів, антикоагулянт, від інтоксикації і для гідратації організму.

"Спав на животі, надував кульки і махав руками вгору/вниз, омивала тіло оцтом, заміряла кожну годину його ритм дихання, мірила сатурацію і просто молила Всесвіт! Не знаю, чи все ми робили правильно, але раз ми живі, точно вже не погано! Пам’ятайте, я не лікар і мій пост не сприймайте, як заклик до дії. Будьте здоровими і бережіть себе", – завершила допис Христина Горняк.