Інколи попри всі старання батьків дитяча кімната стає не простором для ігор, а захламленим приміщенням. Це може бути пов’язано з невеликим вікном або поганою організацією кімнати.

Актуально В обвітрених скелях звели комплекс будинків: як це виглядає

Звичайно, білий – оптимальний колір у всій колірній палітрі. Це дуже світлf, ніжнf і нейтральна гама, тому ідеально підходить для дитячої кімнати, як для хлопчика, так і для дівчинки. Рекомендуємо прикрасити похмуре приміщення відтінками пудингу, бежевим або сонячно-жовтим.

Чарівна кімната / Фото pinterest

Щоб кімната малюка не була надто одноманітною, одну зі стін можна прикрасити шпалерами або іншими різнокольоровими аксесуарами. Це може бути яскрава гірлянда або чарівна настінна графіка.

Неймовірний простір / Фото pinterest

Якщо в кімнаті дитини мало природного світла, спробуйте організувати функціональне штучне освітлення. Звичайно, чим більше джерел світла, тим краще! Лампочки, розміщені на різній висоті і в різних точках кімнати, створять затишну атмосферу і зроблять простір оптично більшим.

Затишок і комфорт / Фото pinterest

У темній дитячій кімнаті буде вітатися все, що відбиває світло. Тому дзеркала мають стати першим вибором. Це дуже простий і перевірений спосіб не тільки оптично збільшити простір, але і внести в нього максимум світла та додати радосних відтінків.

Все для малечі / Фото pinterest

Ефектні дзеркала можуть прикрасити, наприклад, двері вбудованої шафи або створити мозаїку на стіні у формі вагонки. Яскраві, прості меблі з блискучими фасадами також підійдуть в темній кімнаті. Ви можете додатково підсвітити верхню частину шафи, комод або полиці сучасними світлодіодними стрічками.