Відомих зірок Голлівуду наслідують їхні прихильники, тому "серебретіс" важливо подавати правильний приклад своїм фанатам. Свій вклад в майбутнє планети може зробити кожен із нас: достатньо лише обмежити використання пластику та поліетилену, розумно використовувати ресурси.

Читайте також: День Землі: голлівудські зірки, які піклуються про природу

В Міжнародний день відмови від поліетилену розповімо вам про знаменитостей як з-за кордону, так і з України, які не на словах знають, що таке охорона та захист довкілля.

Камерон Діаз


Камерон Діаз / Harper's Bazaar

Акторка у 2005 році стала телеведучою програми "Trippin'" на каналі MTV. В рамках програми вона зі своїми зірковими друзями подорожувала проблемними країнами з метою екоосвіти населення. Камерон була однією з перших зірок світового рівня, яка встала на захист навколишнього середовища в ролі представниці Голлівуду.

Леонардо Ді Капріо


Леонардо Ді Капріо / LeMonade.style

Леонардо Ді Капріо – визнаний лідер серед голівудських зірок, які активно займаються захистом довкілля. У 1998 році заснував фонд свого імені "Leonardo DiCaprio Foundation". Це некомерційна організація, що займається пропагандою екологічної обізнаності і підтримує екологічні пректи.

У 2007 році самостійно написав сценарій, спродюсував та випустив у світ документальний фільм "Одинадцята година". В ньому Леонардо спробував розповісти про способи реабілітації екосистем нашої з вами планети. Головним посилом фільму є розмова про програми, які покликані розвивати та підтримувати біологічне різноманіття світу, а також про програми, що розробляють альтернативні способи утилізації відходів.

Едріан Грен’є


Едріан Грен’є / LostFilm.INFO

Актор, незважаючи на свою зірковість, у повсякденному житті – звичайна людина, яка дбає про довкілля. На каналі "Planet Green" він веде програму "Alter Eco show". У ній Едріан демонструє, які прості кроки може зробити кожна людина назустріч збереженню природи.

Рейчел Мак-Адамс


Рейчел Мак-Адамс / i-gency

Зірка канадської акторки засяяла у 2004 році після появи на екранах романтичної мелодрами "Щоденник пам'яті". Екодосягненням акторки можна вважати її веб-сайт "Green Is Sexy". Разом із друзями вона створила його для того, щоб заохотити фанів переходити на "зелений" спосіб життя.

Тед Денсон


Тед Денсон / baskino.me

Американський актор став на свій екологічний шлях понад 20 років тому. Він виступає за збереження світового океану та бореться з його забрудненням, підтримуючи різноманітні неприбуткові громадські організації.

Читайте також: Авоськи, мішечки, екосумки: які українські бренди шиють стильні багаторазові торбинки

Українські зірки також турбуються про екологію і небайдужі до проблем використання пластику.

ONUKA

ONUKA у вересні 2018 року випустила кліп на пісню "Strum". Кліп з альбому "Mozaїka" був знятий на сміттєсортувальній станції в Києві. Так співачка вирішила звернути увагу на проблеми із забрудненням навколишнього середовища побутовими відходами.


ONUKA / Elle.ua

З випуском відео спільно з NoWasteUkraine ( "Україна без сміття") було розпочато екологічну ініціативу #ECOSTRUM. Кошти від монетизації кліпу "Strum" на YouTube-каналі групи перераховують на підтримку роботи міської сміттєсортувальної станції NoWaste.

Солістка гурту Ната Жижченко у Міжнародний день відмови від поліетиленових пакетів опублікувала пост на своїй сторінці у Instagram. Вона закликає долучатися до всеукраїнської акції "День без поліетилену".

Багато одноразових поліетиленових пакетів – це хворобливі плями на тілі нашої планети, що забруднюють довкілля. Спробуйте відмовитися від них хоча б на один день… Можу мінімум, вірю в максимум. Вірю у вас,
– пише співачка.

Автор: Ірина Ковальчук